Basında Biz

Anasayfa      Basında Biz

Halktan’dan üst düzey önlem

Farklı noktalarda şubeleri bulunan Halktan, koronaviürs tedbirleri kapsamında, önlemlere dikkatle uyuyor. Vatandaşlar sırayla içeri alınırken, işletme kendi önlemlerinini de aldığı gözlendi.

Halktan’dan Online Satış

Online satışa geçtiğimiz dönemde Hakimiyet gazetesine konuk olduk.

Tarladan halka satış tanzime rakip oldu

(SİVAS-ÖZEL) Tarladan halka satış tanzime rakip oldu – Tarladan halka satış yapan bir firmanın piyasanın yüzde 30-40 altında sattığı bakliyat, kuru yemiş ve baharat gibi ürünler mağaza önünde kuyruklar oluşturdu

Aracıyı Aradan Çıkardı %30 Ucuza Sattı

TGRT HABER’de HALKTAN mağazalarının kaliteden ödün vermeksizin nasıl uygun fiyata ürün sattığı anlatılıyor.

Halktan 36’ncı Şubesini Batman’da Açtı

Batman açılışımız Yön Gazetesinde yayınladı. Bakliyat ve kuruyemiş alanında 300’ü aşkın ürün yelpazesine sahip, Eylül 2016 yılında faaliyete başlayan Halktan markası, 36.Subesini Batman Gülistan Caddesi’nde açtı.

Tokat Şubemizde misafirlerimizi dinledik

Tokat şubemizde Halktan Mağaza eğitim müdürümüz Ercan Telci, Şubemizi ziyaret eden müşterilerimizi dinleyerek onlarla görüş alışverişinde bulunmuştur. Duyduğumuz bu güzel sözler, bizleri heyecanlandırdığı gibi, daha çok hizmet için motive etmektedir. En değerli müşterilerimizin, en değerlisi olmak kadar güzel birşey yok bizim için…

Halktan, 37. Şubesini Muş’ta açtı

Gıda sektörünün öncü firmalarından olan Halktan, 37’inci şubesini Muş’ta açtı. 300’ü aşkın ürün yelpazesi bulunan Halktan ürünlere iade garantisi veriyor. Uygun fiyat, kaliteli ürün ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti misyonuyla kurulan Halktan, Muş’ta açılışını yaptı. 300’ü aşkın ürün yelpazesi bulunan Halktan, yurt genelindeki 37. Şubesini Muş’ta açaren, ilk gün vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.